טיולי טרקטורונים טיולי טרקטורונים  
 

באג'י רנג'ר

נסיעת שטח
מסלול משולב
המסלול הארוך
מסלול 4 שעות
טיול לילי
טיול זוגי

טיולי ריינג'רים


טיולי ריינג'רים:

 
בחוות רפטינג נהר הירדן מוצעים מגוון טיולי שטח אטרקטיביים, בין הטיולים ניתן למצוא:טיול באגי, טיולי ריינג'רים, טיולי ג'יפים, טיולי טרקטורונים ועוד.טיולי ריינג'רים הם חוויה אטרקטיבית במיוחד, לנופשים בצפון ובכלל. הריינג'ר הוא למעשה שילוב של טרקטורון וגי'פ שיחד יוצרים רכב שטח איכותי ומהיר.  הריינג'רים מסוגלים לנסוע במהירות דומה למהירות הטרקטורון , כל ריינג'ר הוא בעל שניים עד שלושה מושבים ונוהגים בהם כמו ברכב רגיל באמצעות הגה ודוושות. ריינג'ר הוא כלי רכב אידיאלי לנסיעה מהירה בשטח.
 
 

טיול באגי:

טיול באגי  גם הוא אטרקטיבי במיוחד, בדומה לריינג'ר, הבאגי מהיר ויכול לנסוע בכל תנאי השטח האפשריים. הבאגי הוא כלי רכב אמין, מקצועי, ספורטיבי ובטיחותי המיועד לנסיעות שטח. הבאגי הוא כלי רכב אידיאלי לחציית דרכים מסולעות, מצוקים, הרים, נחלים ומקורות מים אחרים, טיול באגי הוא חווית אקסטרים יחידה במינה .
 
 

טיול באגי וטיולי ריינג'רים בחוות הירדן:

 
טיול באגי וטיולי ריינג'רים הם טיולים מומלצים במיוחד לאלו מבינכם המחפשים לשלב חוויה, אתגר וכיף.  בחוות ראפטינג נהר הירדן מוצעים לציבור הרחב מסלול טיולי ריינג'רים וטיול באגי מיוחדים ואתגריים.

מסלול הטיול אורך כשעתיים וכולל ביקור חוויתי בג'קוזי טבעי.

את טיולי הריינג'רים נתחיל במשמר הירדן  ומשם נמשיך לכיוון מבנה עתיק מהתקופה הרומית הנקרא חירבת ירדה. נמשיך כל הדרך על גביי הריינג'ר או הבאגי תלוי  בכלי הרכב שתבחרו.. נחצה נחלים, נגיע לעמק החולה, נשב בצל סוכת גפנים יפיפיה, נקבל הסברים על האזור, נצפה בפרדסים, נופים ירוקים, נאכל אבטיח ונשתה תה צמחים.

טיול הבאגי ימשיך לכיוון גשר הפקק ומשם  לעצירה בג'קוזי הטבעי הכי יפה שקיים בצפון.

לטיולי השטח המוצעים בחוות רפטינג נהר הירדן מומלץ להביא מראש מים ותיק גב נוח לנשיאה
טיולי ריינג'רים וטיול באגי הם אטרקציה מהנה לכל אחד , טיול באגי וטיולי ריינג'רים יכולים להוות חלק מיום כיף לחבר'ה בעבודה, כחלק מפעילות אתגרית לבר המצווה, כפתיחה  לפעילות בקייטנה וסתם כבילוי מהנה לכל המשפחה.


על מנת שנוכל להיערך בהתאם מומלץ שתיצרו עימנו קשר מראש לפני ההגעה למתחם רפטינג נהר הירדן

לפרטים נוספים 0547744700
 הכנסו להדפיס קופונים  http://www.rafting.co.il/rafting/cupons

 
רוצים ללמוד תיירות? - לימודי תיירות

 

 

 

 
מפת האתר טלפון: 054-7744700 מייל: traktoron@gmail.com | רפטינג נהר הירדן נטביז מולטימדיה - פיתוח אתרים ופתרונות סלולרים