טיולי טרקטורונים טיולי טרקטורונים  
 

טיולי גי'פים

לחובבי ה 4X 4
מסלול נחל עורבים
קברי צדיקים

טיולי ג'יפים

טיול ג'יפים בצפון:


טיול ג'יפים בצפון הארץ הוא חוויה  של אתגר ואטרקציה לכל המשתתפים בו. טיולי גיפים ידועים בתור טיולים המתאימים לכל הגילאים, טיולים בהם כל המשתתפים נהנים, חווים, מתרגשים ויוצרים זיכרונות משותפים.

במתחם ראפטינג נהר הירדן מוצע מסלול טיול ג'יפים בצפון אטרקטיבי במיוחד: המסלול מתפרש על אזור הגליל העליון , עובר דרך המסלולים המרתקים הנמצאים באזור, עובר דרך טרשים, בזלת וחורש טבעי וכמו בכלטיול ג'יפים טוב משולבים בו גם מים והרבה בוץ. תחילת הטיול היא בנסיעה בגיפים לצידי גדות הירדן עד חציית הגל'בון. לאחר חציית הנחל  תתמודדו עם מספר בולדרים הנמצאים באפיק הנחל ומשם תמשיכו בנסיעה לכיוון ערוץ הפג'ר הקטן.

תעצרו בתוך גן עדן ירוק וטבעי עם מעין נסתר, עצי פטל, תאנה, שיזף, אלה, אלון ועוד., תחצו וודיות, וערוץ נחל, תערכו תצפית על מאגר עין תינה, עמק החולה ועל כל אזור אצבע הגליל.

כמו כל הטיולים בשטח המוצעים במתחם ראפטינג נהר הירדן, גם טיולי גיפים מתאימים לקבוצות ועדי עובדים, משפחות, חברים ועוד
 
 

טיולי ג'יפים כפעילות מגבשת:

 

טיולים בשטח בכלל וטיולי גיפים בפרט הם אידיאלים כפעילות מגבשת. הנסיעה בגי'פ מוגדרת כחוויה מגבשת ומהנה שכן בג'יפ יושבים בקבוצה, הצעקות בעצירות הפתאומיות, חווית הנסיעה המהירה, והצפייה המשותפת בנופים המרהיבים, כל אלו עושים את שלהם ותורמים לגיבוש הקבוצה.

ניתן לשלב טיול ג'יפים בצפון כחלק ממערך שלם של יום כיף לחברה מהעבודה, כפעילות לבר מצווה, כמסיבת כיתה, כפעילות משפחתית מהנה , כחוויה זוגית ועוד.

חשוב לציין כי הנסיעה בגי'פ מתבצעת בקבוצות כאשר ישנוג'יפ מורה בתחילת הנסיעה, נהגי הגיפ'ים הם מנוסים, מכירים את סודות השטח ובעלי חוט ניווט. הג'יפ עצמו בטיחותי והוא אוחז בכל הרישיונות הנצרכים.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר על מנת שנתאם לכם טיול ג'יפים בצפון כמו שרק אנחנו יודעים לארגן. במידה ותהיו מעוניינים ביום כיף הכולל מספר פעילויות ואטרקציות נוכל לשלב אתטיול הגיפים יחד עם אטרקציות נוספות המתקיימות במקום כגון סנפלינג, ראפטינג ועוד.

במתחם ראפטינג הירדן קיימת מסעדת בשרים ודגשים כשרה וטעימה. תוכלו לאחר טיול הגיפים לקנח וליהנות מארוחה טעימה ודשנה במסעדת איסקנדר הסמוכה.

צרו עימנו קשר
 
 
מעוניינים להתחתן? אטרקציות לחתונה
מפת האתר טלפון: 054-7744700 מייל: traktoron@gmail.com | רפטינג נהר הירדן נטביז מולטימדיה - פיתוח אתרים ופתרונות סלולרים