טיולי טרקטורונים טיולי טרקטורונים  
 

מסעדות בצפון

תפריט כיד הסולטן
ארוחת איזמיר
תפריט המסעדה

מסעדות בצפון - מסעדת איסקנדר

מסעדת איסקנדר

 
מסעדות בצפון ניתן למצוא ולא מעט, אך מסעדה כמו מסעדת איסקנדר ישנה רק אחת. מסעדת איסקנדר היא מסעדה המתמחה בבישולי קדרה, בשרים ודגים.

מסעדת איסקנדר היא בין המסעדות הטובות באזור הצפון, איסקנדר היא מסעדה ידועה באופייה, טעמיה והניחוחות המיוחדים המופקים ממנה.

במסעדת איסקנדר מגוון מטעמים מבית היוצר הטורקי, במסעדה שני אופים ממוצע טורקי המשתמשים בתהליך אפיית המאפים בטאבון טורקי מקורי. לצד המאפים המיוחדים המוגשים במסעדת איסקנדר מוגשים במסעדה קדירות, נזידים ועוד מבחר רב של מטעמים.

מסעדות בצפון מציעות לא רק את המטעמים המוגשים בהם, אלא גם את הטבע, הנוף הפראי, ומי נהר צלולים הנשקפים מחלונותיהם. מסעדת איסקנדר היא מסעדה אידיאלית למי מבינכם שמעוניין ליהנות מארוחת מטעמים דשנה לצד חלון ראווה של היופי והטבע הירוק של רמת הגולן והחרמון. המסעדה עצמה שוכנת לצד נהר הירדן.

 

סעודה במסעדת איסקנדר היא חוויה לכל חמשת החושים:

 
טעם המאכלים המפתה, הניחוחות המגרים, הנוף ויופי הבריאה הנשקפים מחלונות המסעדה, רעש מי נהר הירדן הזורמים, מבנה המקום והאחיזה בכלים הנאים.

הטעם, הריח, הראייה, השמיעה והמישוש כל אלה לוקחים חלק פעיל בחווית האכילה במסעדת איסקנדר.

מסעדות בצפון המתאימות לאירועים:

לא כל המסעדות בצפון  מתאימות לארגון והפקת אירועים חלק מהמסעדות בצפון הינן קטנות, לא ערוכות למספר גדול של אנשים, התפאורה במקום איננה הולמת ועוד סיבות כאלה ואחרות. מסעדת איסקנדר בניגוד למסעדות אחרות היא מסעדה אשר ניתן ואף מומלץ לארגן בה אירועים, קטנים וגדולים כאחד, תוכלו לבחור יחד עם צוות המסעדה את התפריט שיוגש באירוע שלכם תוכלו לבחור תפריט קולינארי עם מטעמים מיוחדים או בר בשרים ומאפים טעימים במתחם המסעדה תוכלו לערוך כנסי חברה, אירועים משפחתיים, מסיבות ימי הולדת, מסיבות נישואין ועוד...

כאמור איסקנדר נמנית בין הטובות במסעדות הצפון, מסעדת איסקנדר שוכנת על גדות נהר הירדן, הנוף הנשקף מחלונות המסעדה הוא נוף פסטורלי מרהיב ביופיו. השהות במסעדה מתאימה לכולם, למשפחות אחרי בילוי מהנה וחוויתי באזור הצפון לבני זוג המעוניינים בארוחה רומנטית לאור נרות ועוד.

נשמח שתיצרו עימנו קשר

מסעדת איסקנדר:
 

 ראו גם: שף פרטי

 

 
מפת האתר טלפון: 054-7744700 מייל: traktoron@gmail.com | רפטינג נהר הירדן נטביז מולטימדיה - פיתוח אתרים ופתרונות סלולרים