טיולי טרקטורונים טיולי טרקטורונים  
 

טיולי טרקטורונים

נסיעת שטח
מסלול משולב
המסלול הארוך
מסלול 4 שעות
טיול לילי
טיול זוגי

טיולי טרקטורונים

טיולי שטח בצפון מתי:

 
בעת טיול באזור צפון הארץ, בעת שאנו מרגישים צורך לקחת פסק זמן מעמל החיים וליהנות קצת, בעת שאנו מרגישים כי זה הזמן להרשות לעצמנו להשתחרר ובכל זמן אחר, טיולי שטח בארץ בכלל וטיולי שטח בצפון בפרט הם אופציה נהדרת ומתאימה.

טיול שטח כשאנו רכובים על גבי טרקטורון או כל כלי שטח אחר, טיול העובר, דרך נופים מרהיבים, דרך הירוק והכחול של הטבע, דרך העצים, הפרדסים והנחלים, טיול שטח משחרר ומרגיע.
טיולי שטח בצפון הם אטרקציה מהנה, הנתפסת כאידיאלית בפני רבים.

לטיולי שטח בצפון כשאנו רכובים על גבי טרקטורון ניתן להצטרף על ידי השכרת טרקטורונים והצטרפות לטיולי טרקטורונים מאורגנים, בהם יש מדריך מנוסה וקבוצה.
 

 

השכרת טרקטורונים במתחם ראפטינג נהר הירדן:

 
בין יתר הפעילות אותם מציע מתחם ראפטינג נהר הירדן מוצעת לכם גם  אופציה של השכרת טרקטורונים והצטרפות לאחד מטיולי הטרקטורונים  המוצעים במקום.

הטרקטורון הוא כלי שטח אידיאלי ל- טיולי שטח, הוא מהיר, מדויק ויכול לפלס את דרכו גם בדרכים עקלקלות. השכרת הטרקטורונים במתחם ראפטינג נהר הירדן היא בטוחה ואמינה , הטרקטורונים כולם, בעלי רשיונות והם עוברים בדיקות מקיפות לפני כל  יציאה לטיול שטח.
 
טיולי שטח בצפון מיועדים לזוגות אוהבים, למשפחות עם ילדים, לקבוצות חברים, לוועדי עובדים המחפשים פעילות מאתגרת, אטרקטיבית ומהנה לצוות העובדים בחבר'ה.

השכרת טרקטורנים מחייבת את הנוהג בהם ברישיון נהיגה פעיל, הטרקטורון מתאים ליחידים או לזוגות,ניתן לארגן במתחם ראפטינג נהר הירדן , טיול פרטי לזוגות או קבוצות.

טיול טרקטורונים במתחם ראפטינג נהר הירדן כולל בחובו השכרת טרקטורונים, הדרכה על כללי זהירות ונהיגה בטוחה בטרקטורון, התחלת נסיעה, תוך כדי תצפיות על נוף קסום של טבע והרבה ירוק. במהלך טיול השטח תקבלו הסברים קצרים והפסקות שתיה.

אנו, צוות ראפטינג נהר הירדן מזמינים אתכם ל- טיול טרקטורונים, פעילות אתגרית ומהנה של כיף והרבה חוויה. מובטח לכם כי תזכו לחוויה בלתי נשכחת, שתשתחררו, תיהנו ובעיקר תרצו לחכות לרגע שתחזרו לרכב על טרקטורון.

על מנת  שנוכל  להיערך בהתאם, מומלץ כי תצרו עימנו קשר לפני ההגעה למתחם ראפטינג נהר הירדן.

להזמנות: http://www.rafting.co.il/rafting/cupons

 
מפת האתר טלפון: 054-7744700 מייל: traktoron@gmail.com | רפטינג נהר הירדן נטביז מולטימדיה - פיתוח אתרים ופתרונות סלולרים